mesbahsoftir
blogg
aparatt
learnkey1
my1

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی مصباح سافت

 

کاربر گرامی …
ورود کاربران به وب‏‌سایت و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی مصباح سافت است.

 

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های این فروشگاه اینترنتی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی روژا اقدام نماید.

 

ارتباطات الکترونیکی:
زمانی که تمایل به برقراری تماس با مسئولان فروشگاه مصباح سافت داشتید می توانید از تمامی روش های ذکر شده در بخش ارتباط با ما اعم از ایمیل و شماره تلفن استفاده نمایید.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
تمامی اطلاعاتی که در فرایند خرید از شما دریافت می شود کاملا محفوظ بوده و در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.

از این اطلاعات فقط برای اطلاع رسانی محصولات آموزشی جدید و ارسال خبرنامه استفاده خواهد شد. برای لغو این خبرنامه ها می توانید از طریق بخش ارتباط با ما در خواست خود را ارسال نمایید.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
فروشگاه اینترنتی مصباح سافت به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد اما زمان پاسخگویی و مشاوره از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸ بعد از ظهر روزهای کاری می باشد. پس از دریافت سفارش در اولین فرصت روز کاری بسته برای شما ارسال خواهد شد.

زمان دریافت بسته با توجه به نوع مرسوله پستی و محل سکونت شما متغیر خواهد بود. امکان پیگیری سفارشات با دریافت شماره مرسوله از مسئولان سایت و مراجعه به سایت اداره پست فراهم می باشد.

برای لغو سفارش تا زمانی که بسته ارسال نشده است می توانید با شماره تلفن های موجود در بخش ارتباط با ما تماس بگیرید.

در صورتی که بسته دریافتی دارای مشکل فنی باشد امکان تعویض فراهم شده است.

 

نحوه پرداخت:
برای پرداخت دو روش پرداخت آنلاین و پرداخت در محل برای مشتری فراهم شده است.

Show Buttons
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkdin
Share On Youtube
Hide Buttons